طراحی

اهمیت طراحی و الگوسازی در تولید پوشاک را نمی‌توان نادیده گرفت، زیرا با تنوع و پیچیدگی خاصی همراه است. این تنوع و پیچیدگی در طراحی لباس باید با توجه به سلیقه‌ها و سبک‌های گوناگون مورد پسند افراد جامعه ایجاد شود، زیرا هر طرح و الگوی لباس می‌تواند بر زیبایی و اندام فرد تاثیرگذار باشد. جامینه با حفظ تنوع در طراحی پوشاک مردانه مطابق با نیاز روز جامعه، توانسته است با بهره‌مندی از خط تولید صنعتی پیشرفته، هزینه طراحی و تولید پوشاک آقایان را به حداقل برساند.

 

 

 

 

یاسمن نیک‌نژاد مدیر بخش طراحی لباس جامینه و فارغ‌التحصیل رشته طراحی مد از کشور آلمان است. طرح‌ها و الگوهای متنوع او بر اساس سلیقه ایرانی، مطابق با سبک روز جهانی است. تجربه مدیران جامینه سبب شد که سیستم طراحی و الگوسازی دقیقی در چرخه تولید پوشاک این شرکت ایجاد گردد تا بیشترین بازدهی را با حداقل نیروی انسانی داشته باشد. سیستم طراحی این قابلیت را داراست تا با ارایه تنها یک الگو از یک سایز، سایر سایزها و دراپ کت و شلوار را به صورت خودکار الگوسازی نموده و همچنین طراحی الگوی بخش‌های مختلف لباس از جمله آستر، لایی و … را به صورت خودکار اجرا نماید.

 

 

 

 

 

دستگاه‌های بخش الگوسازی از برند لکترا و اسیست می‌باشند. سیستم طراحی هوشمند جامینه این امکان را برای تمامی مشتریان فراهم می‌سازد تا الگوهای خاص آنها نیز طراحی و اجرا شود. جامینه با تنوع بی‌نظیری از سبک‌ها و اندازه‌ها، به خصوص سفارشی دوزی کت و شلوار با دوخت صنعتی، پاسخگوی نیاز مشتریان با هر سلیقه است.