مقالات و نوشته ها

آیا ساس‌بند جایگزین مناسبی برای کمربند است؟

ساس‌بند (ساسپندرز) یکی از اکسسوری محبوب بسیاری از آقایان در اروپا و آمریکاست. اگر جزو آقایان خوش‌تیپ هستید و قصد آن را دارید که با ظاهری متفاوت در سال جدید در محل کار و یا مهمانی‌ها ظاهر شوید، پیشنهاد ما این است که از ساس‌بند استفاده کنید.

معمولا ساس‌بندها تمام‌کشی هستند، البته انواع چرمی آن‌ها نیز وجود دارد که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. و امروزه چندان مد روز نیستند. از نظر نوع ساختار نوارهای کشی پشت؛ ساس‌بندها در دو نوع X و Y هستند که توسط یک و یا دو گیره به پشت شلوار متصل می‌شوند.

نکته جالبی که در مورد ساس‌بند وجود دارد این است که از آن می‌توان هم در تیپ‌های رسمی و هم تیپ‌های اسپرت استفاده کرد. ساس‌بند معمولا توسط افرادی که دارای جایگاه اجتماعی متوسط رو به بالا هستند در غرب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از محبوب‌ترین چهره‌های سینمایی که از ساس‌بند (ساسپندرز) استفاده می‌کنند می‌توان به دانیل کریگ در فیلم‌های جیمز باند و مایکل داگلاس در فیلم وال استریت اشاره کرد.

بنابراین استفاده از ساس‌بند نه تنها مد روز است بلکه باعث ارتقاء تیپ و ظاهر ما می‌شود. فقط نکته مهمی که نباید فراموش کنید این است که نباید همزمان از ساس‌بند و کمربند استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *